myViewBoard Ekosistemi

From myViewBoard
Revision as of 07:41, 8 April 2020 by Hasan.Kocyigit (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

myViewboard, kullanıcıların bulutta kendi kişisel dijital beyaz tahtalarını oluşturmalarına izin veren bir platformdur. Kullanıcılar, mevcut myViewBoard yazılım çözümlerinden birini kullanarak nerede olurlarsa olsunlar bu sanal beyaz tahtaları oluşturabilir, görüntüleyebilir ve sunabilirler.

myViewBoard Ekosistemi

Windows için myViewBoard

Windows için myViewBoard, etkileşimli ekranlar ve yazı tahtaları için özel olarak tasarlanmış bir ekosistem çözümünün bir parçasıdır. MyViewBoard.com ile entegrasyon, sınırsız kullanıcıların ekranları paylaşmasına ve dünyanın herhangi bir yerinden yayın yapmasına ve çıkmasına izin verir. Windows için myViewBoard ayrıca kullanıcıların belgeleri ve görüntüleri ekranda gerçek zamanlı olarak yazmasına, vurgulamasına, düzenlemesine ve dönüştürmesine olanak tanıyarak daha ilgi çekici sunumlar oluşturmak için etkileşimli ekranlardan yararlanır.

Windows için myViewBoard etkileşimli olmayan ekranlarda da çalışır ve fare tıklamaları etkileşim için dokunmatik olayların yerini alır.


Android için myViewBoard

Whiteboard for Android, özellikle bir Android cihazda kullanılmak üzere tasarlanmış bir dijital beyaz tahta ekosisteminin bir parçasıdır. Android için myViewBoard, birkaç küçük farkla Windows sürümüne benzer şekilde çalışır.

Android için myViewBoard
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viewsonic.droid bağlantısından indirilebilir:


myViewBoard.com

Kullanıcıların ücretsiz bir myViewBoard.com hesabı oluşturmaları gerekir. Bir hesaba sahip olmak, kullanıcıların herhangi bir yerde oturum açmasına ve bulut senkronizasyonu ve FollowMe AI aracı da dahil olmak üzere myViewBoard'ın tüm özelliklerine erişmesine olanak tanır. Kullanıcılar Google, Microsoft veya normal bir e-posta adresiyle kaydolabilir.


myViewBoard Companion Uygulaması

myViewBoard Companion uygulaması kullanıcıların bir cep telefonu kullanarak bir myViewBoard oturumundaki çeşitli işlemleri kontrol etmesine olanak tanır. MyViewBoard Companion uygulaması hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir.


myViewBoard

Whiteboard web tabanlı ortak kullanılabilen bir beyaz tahta sistemidir. MyViewBoard tamamen çevrimiçi olduğundan, kullanıcılar hiçbir şey yüklemeden hızlı bir şekilde myViewBoard oturumuna ev sahipliği yapabilir ve katılabilirler.Özellikler


Bulut tabanlı Kişisel dijital beyaz tahta

myViewBoard, fiziksel ve sanal alanı, ilgi çekici içerik oluşturma için yerinde dokunma ve çevrimiçi etkileşimli teknolojilerle birleştirir.


Geliştirilmiş dijital beyaz tahta deneyimi

myViewBoard, sınırlı bir yazı alanı, sınırlı ek açıklama seçenekleri, dağınık yazılı iletişim, vb. gibi geleneksel beyaz tahtalarla ilişkili sorunları kaldırır. myViewBoard, sınırsız miktarda zengin ve organize içerik oluşturulmasına izin verir.


Mobil cihazlarla çevrimiçi beyaz tahta

İşletim sistemleri ve diğer dijital platformlar arasında uyumlu olan myViewBoard, dünyanın dört bir yanındaki öğrencileri ve ekip üyelerini, multimedya içerikleri dahil, kolayca yazmalarına, çizmelerine ve sürüklemelerine izin vererek fikirlerini ayrıntılı bir şekilde ele almaları için bir araya getirir..


Zengin içerik oluşturma ve yakalama

Alışılmışın dışındaki en iyi fikirler bile çeşitli yazı, çizim ve multimedya araçlarıyla tam olarak ifade edilebilir. Toplantı sahipleri, bir tartışmanın ortasında ekran görüntüleri ve ek açıklamaları yakalayabilir ve kaydedebilir hatta Google görselleri ve YouTube videolarını tahtaya sürüklemek dahi mümkündür.


Kolay içerik dağıtımı

Windows için myViewBoard üzerinde, toplantı sahipleri ve katılımcıların ekran görüntülerini paylaşabilmesi için yalnızca bir Chrome tarayıcı gerektirir. Toplantı sahibi, Windows için myViewBoard dijital beyaz tahta uygulamasını bir Chrome tarayıcıda myViewBoard.com'dan indirebilir ve etkinleştirebilir, katılımcılar web sitesine giriş yapabilir ve içerik paylaşmaya başlayabilir.


Entegre bulut hizmetleri

Tümleşik bulut entegrasyon panelleri, Google Drive, One Drive, Box ve Dropbox ile birlikte veri senkronizasyon özellikleri, kullanıcıların bulut depolama işlevini etkinleştirmesine veya devre dışı bırakmasına olanak tanır.


Yüksek gizlilik ve güvenlik

Amazon web hizmetleri tarafından desteklenen myViewBoard, her yerden internet üzerinden grup iletişimi sağlayan kurumsal düzeyde güvenli bir platformda çalışır. MyViewBoard oturumu kapattıktan sonra, dosyalar varsayılan bulut depolama sağlayıcısına kaydedilir. Tüm erişim ve geçici dosyalar iz bırakmadan silinir.


ViewBoard ile yerinde interaktif dokunmatik beyaz tahta®

ViewSonic ViewBoard®'un 4K, 20 noktadan dokunmatik 55"/ 65"/ 75"/ 86"/ 98" ekranıyla birlikte gelen akıllı yazılımla eşleştirerek, myViewBoard uzak kullanıcıların ekranlarını yansıtırken, birden fazla kullanıcının ViewBoard® aracılığıyla sahnenin kontrolünü parmaklarının ucuna yerleştirmesine izin verir.

Son derece sofistike sunumlar kolay bir, iki ve üç parmakla dokunma komutları ile gerçekleştirilebilir. myViewBoard ek sunum araçlarını hızlı bir şekilde seçmek için ViewSonic ViewBoard® üzerinde özel parmak / el hareketi kontrolü sunar.


Eğitim videoları ile video destekli öğrenme

myViewBoard klipleri , güvenli, kesintisiz ve hızlı bir şekilde ilgi çekici dersler oluşturmak için 150'nin üzerinde önde gelen medya markasından 2 milyon + eğitim videosu sunuyor. ücretsiz, telif hakkı onaylı ve küratörlü.


İlgili içerik

 

Harici bağlantılar