myViewBoard Ecosystem

From myViewBoard
Revision as of 07:20, 8 April 2020 by Hasan.Kocyigit (talk | contribs) (Created page with "myViewboard, kullanıcıların bulutta kendi kişisel dijital beyaz tahtalarını oluşturmalarına izin veren bir platformdur. Kullanıcılar, mevcut myViewBoard yazılım ç...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

myViewboard, kullanıcıların bulutta kendi kişisel dijital beyaz tahtalarını oluşturmalarına izin veren bir platformdur. Kullanıcılar, mevcut myViewBoard yazılım çözümlerinden birini kullanarak nerede olurlarsa olsunlar bu sanal beyaz tahtaları oluşturabilir, görüntüleyebilir ve sunabilirler.

myViewBoard Ekosistemi

Windows için myViewBoard

Windows için myViewBoard, etkileşimli ekranlar ve yazı tahtaları için özel olarak tasarlanmış bir ekosistem çözümünün bir parçasıdır. MyViewBoard.com ile entegrasyon, sınırsız kullanıcıların ekranları paylaşmasına ve dünyanın herhangi bir yerinden yayın yapmasına ve çıkmasına izin verir. Windows için myViewBoard ayrıca kullanıcıların belgeleri ve görüntüleri ekranda gerçek zamanlı olarak yazmasına, vurgulamasına, düzenlemesine ve dönüştürmesine olanak tanıyarak daha ilgi çekici sunumlar oluşturmak için etkileşimli ekranlardan yararlanır.

Windows için myViewBoard etkileşimli olmayan ekranlarda da çalışır ve fare tıklamaları etkileşim için dokunmatik olayların yerini alır.


Android için myViewBoard

Whiteboard for Android, özellikle bir Android cihazda kullanılmak üzere tasarlanmış bir dijital beyaz tahta ekosisteminin bir parçasıdır. Android için myViewBoard, birkaç küçük farkla Windows sürümüne benzer şekilde çalışır.

Android için myViewBoard
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viewsonic.droid bağlantısından indirilebilir:


myViewBoard.com

Kullanıcıların ücretsiz bir myViewBoard.com hesabı oluşturmaları gerekir. Bir hesaba sahip olmak, kullanıcıların herhangi bir yerde oturum açmasına ve bulut senkronizasyonu ve FollowMe AI aracı da dahil olmak üzere myViewBoard'ın tüm özelliklerine erişmesine olanak tanır. Kullanıcılar Google, Microsoft veya normal bir e-posta adresiyle kaydolabilir.


myViewBoard Companion Uygulaması

myViewBoard Companion uygulaması kullanıcıların bir cep telefonu kullanarak bir myViewBoard oturumundaki çeşitli işlemleri kontrol etmesine olanak tanır. MyViewBoard Companion uygulaması hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir.


myViewBoard

Whiteboard web tabanlı ortak kullanılabilen bir beyaz tahta sistemidir. MyViewBoard tamamen çevrimiçi olduğundan, kullanıcılar hiçbir şey yüklemeden hızlı bir şekilde myViewBoard oturumuna ev sahipliği yapabilir ve katılabilirler.Özellikler


Bulut tabanlı Kişisel dijital beyaz tahta

myViewBoard, fiziksel ve sanal alanı, ilgi çekici içerik oluşturma için yerinde dokunma ve çevrimiçi etkileşimli teknolojilerle birleştirir.


Geliştirilmiş dijital beyaz tahta deneyimi

myViewBoard, sınırlı bir yazı alanı, sınırlı ek açıklama seçenekleri, dağınık yazılı iletişim, vb. gibi geleneksel beyaz tahtalarla ilişkili sorunları kaldırır. myViewBoard, sınırsız miktarda zengin ve organize içerik oluşturulmasına izin verir.


Mobil cihazlarla çevrimiçi beyaz tahta

İşletim sistemleri ve diğer dijital platformlar arasında uyumlu olan myViewBoard, dünyanın dört bir yanındaki öğrencileri ve ekip üyelerini, multimedya içerikleri dahil, kolayca yazmalarına, çizmelerine ve sürüklemelerine izin vererek fikirlerini ayrıntılı bir şekilde ele almaları için bir araya getirir..


Rich content creation and capture

Even the most out of the box ideas can be expressed in full with a variety of writing, drawing, and multimedia tools. Hosts are able to capture and record screen images and annotations in the middle of a discussion. Dragging Google Images and YouTube videos onto the board is possible as well.


Easy content distribution

On Windows, myViewBoard only requires a Chrome browser for hosts and participants to share screen images. The host can download and activate the whiteboard app myViewBoard for Windows from myViewBoard.com on a Chrome browser, while participants can simply login to the website and begin sharing content.


Integrated cloud services

The embedded cloud integration panels, Google Drive, One Drive, and Dropbox, along with data syncing capabilities allow users to enable or disable cloud storage functionality.


High privacy & security

Powered by Amazon web services, myViewBoard runs on an enterprise-grade secure platform that enables group communication over the internet from anywhere. Once logged out of myViewBoard, files are saved to the default cloud storage provider. All access and temporary files are deleted without a trace.


On-site interactive touch whiteboarding with ViewBoard®

By pairing the 55"/65"/75"/86" ViewSonic ViewBoard®'s 4K, 20-point touch display with bundled smart software, myViewBoard mirrors remote users' screens while allowing multiple users to place the board's control at their fingertips via ViewBoard®.

Highly sophisticated demonstrations can be conducted by easy one-, two-, and three-finger touch commands. myViewBoard offers specialized finger/hand gesture control on ViewSonic ViewBoard® for quickly selecting annotation tools.


Video-assisted learning with educational videos

myViewBoard clips offers 2 millions+ educational videos from over 150 premier media brands to safely, seamlessly, and quickly create engaging lessons. Commercial free, copyright-cleared, and curated for educational subjects.


Related Media

 

External Links