Sihirli Kutu Araçları

Kullanılabilir araçların listesini görüntülemek için Sihirli Kutu'daki Araçlar simgesini tıklayın.

Araçlar, herhangi bir sunumu geliştirebilecek etkileşimli nesnelerdir. Araçlar'da bir öğeyi kullanmak için, çift tıklayın veya tuval üzerine tıklayıp sürükleyin.

Mevcut Araçlar

Simge
Simge Adı
Açıklama
 
Geçerli saati analog bir saatte görüntüler.
 
Özel bir geri sayım sayacı ayarlar. Geri sayımı değiştirmek için mini saat simgesini tıklayın, ardından saati ayarlamak için tekrar tıklayın. Geri sayımı başlatmak için oynat simgesine basın.
 
Genişletilebilen veya döndürülebilen bir cetvel. Kenar boyunca düz bir çizgi çizmek için sayılar boyunca tıklayın ve sürükleyin. MyViewBoard ayarlarındaki birimleri değiştirin.
 
Cetvel gibi, döndürülebilen veya genişletilebilen bir Üçgen Gönye. Düz bir çizgi çizmek için her iki kenardaki sayıları tıklayıp sürükleyin. MyViewBoard ayarlarındaki birimleri değiştirin.
 
Döndürülebilen veya yeniden boyutlandırılabilen bir iletki. İletki tabanı boyunca bir çizgi çizmek için onay işareti simgesini tıklayın.
 
Yeniden boyutlandırılabilen ve döndürülebilen bir pergel. Pegel yolu boyunca çizmek için kalem noktasını tıklayıp sürükleyin.
 
Etkileşimli bir hesap makinesi görüntüler.
 
X ve Y (yatay ve dikey) eksenlerindeki değerleri çizmek için XY Grafiğini kullanın.
 
180 dereceden daha yüksek açıları ölçmek için 360 Derece Açı Ölçer kullanın. Bu araç esas olarak navigasyon veya grafik çalışmalarında dersleri harita üzerinde çizmek için kullanılır.
 
Tuval üzerine matematik formülleri ve denklemler ekler.
 
Flash kartlar bir soru oluşturmanıza, kartın bir tarafına bir görüntü, ardından da kartın diğer tarafına bir cevap ve başka bir resim eklemenize olanak tanır. Kartı çevirmek için ampul simgesine basın.
 
Tıklandığında, 3B Zar altı seçenek arasından rastgele bir değer görüntüler.
 
Ekranın herhangi bir bölümünü yakınlaştırır. Dairenin boyutunu artırmak için kenarları sürükleyin veya ayarlar (dişli) simgesini kullanın.
 
Küçük bir daire hariç tüm ekranı karartır. Daireyi taşımak için karanlık alanın herhangi bir yerini tıklayın ve sürükleyin. Daireyi yeniden boyutlandırmak / yeniden şekillendirmek veya ayarlar simgesini kullanmak için dairenin kenarlarını sürükleyin.
 
Tüm ekranı bir görüntü ile kaplar. Varsayılan görüntü gümüş bir "Panjur"'dur. Hareket ettirmek ve belirli bölümleri göstermek için pencere gölgesini tıklayın ve sürükleyin. "Panjur" için özel bir görüntü kullanılabilir.Diğer Araçlar