Changes

Line 1: Line 1:  
EZCast Pro Dongle II, Miracast ve AirPlay'i destekleyerek, kullanıcıların başka uygulamalar yüklemeden video yayını yapmasını sağlayan yerel bir kablosuz sunum deneyimi sunar.
 
EZCast Pro Dongle II, Miracast ve AirPlay'i destekleyerek, kullanıcıların başka uygulamalar yüklemeden video yayını yapmasını sağlayan yerel bir kablosuz sunum deneyimi sunar.
   −
==Overview==
+
== Genel Bakış ==
   −
EZCast Pro Dongle II improves on the existing Pro Dongle technology with new hardware and software support. The new 802.11ac 5G 2T2R Wi-Fi transceiver creates a faster and more stable Wi-Fi performance.
+
EZCast Pro Dongle II, yeni donanım ve yazılım desteğiyle mevcut Pro Dongle teknolojisini geliştirir. Yeni 802.11ac 5G 2T2R Wi-Fi alıcı-verici daha hızlı ve daha kararlı bir Wi-Fi performansı yaratır.
      −
* Brand New Hardware Design
+
* Yepyeni Donanım Tasarımı
: GHz-level SoC with 1GB DDR3 memory to deliver a more powerful performance.
+
: Daha güçlü bir performans sunmak için 1GB DDR3 belleğe sahip GHz düzeyinde SoC.
      −
* Enhanced Wi-Fi Capability
+
* Gelişmiş Wi-Fi Özelliği
: Supports 802.11ac 5GHz Wi-Fi with 2T2R MIMO high sensitivity antenna to improve bandwidth to run resource intensive applications such as 4K video streaming.
+
: 4K video akışı gibi kaynak yoğun uygulamaları çalıştırmak için bant genişliğini artırmak amacıyla 2T2R MIMO yüksek hassasiyetli anten ile 802.11ac 5GHz Wi-Fi'yi destekler.
      −
* 4K Compatibility
+
* 4K Uyumluluğu
: Screen mirror wirelessly to beautiful UHD TV and projectors to enhance your presentation experience.
+
: Sunum deneyiminizi geliştirmek için güzel UHD TV ve projektörlere kablosuz olarak ekran aynası.
      −
* Multi-screen Broadcasting
+
* Çok Ekranlı Yayın
: Easy-to-use ProCast app designed to wirelessly screen mirror 1-to-many screens from your laptop. We are proud to say this is the most advanced wireless presentation application ever, no more lousy and costly wiring installations.
+
: Dizüstü bilgisayarınızdan birçok ekranı kablosuz olarak yansıtmak için tasarlanmış, kullanımı kolay ProCast uygulaması. Bunun şimdiye kadarki en gelişmiş kablosuz sunum uygulaması olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz, artık berbat ve maliyetli kablolama kurulumları yok.
      −
* Efficient Meeting with EZCast Pro App
+
* EZCast Pro Uygulaması ile Verimli Toplantı
: Take realtime notes with EZNote, stream documents and photos in wireless presentations. Control meeting agendas with Host Control.
+
: EZNote ile gerçek zamanlı notlar alın, kablosuz sunumlarda belge ve fotoğraf akışı yapın. Toplantı Kontrolünü Ana Bilgisayar Kontrolü ile kontrol edin.
      −
* Cross Platform Support
+
* Çapraz Platform Desteği
: Compatible with both airplay screen mirroring and miracast without switching its configuration, ready for wireless screen mirroring from any smart device.
+
: Herhangi bir akıllı cihazdan kablosuz ekran yansıtmaya hazır, yapılandırmasını değiştirmeden hem airplay ekran yansıtma hem de miracast ile uyumludur.
 
      
==EZCast Pro Dongle II with Native Mirror Function==
 
==EZCast Pro Dongle II with Native Mirror Function==
TurkeyOffice
292

edits