Changes

Jump to navigation Jump to search
Line 153: Line 153:       −
* '''[[myViewBoard Original Content]]''' <br>myViewBoard Orijinal İçeriği, %100 myViewBoard araçları kullanılarak oluşturulmuş, sınıfta kullanabileceğiniz etkileşimli bir içeriktir.
+
* '''[[myViewBoard Original Content| myViewBoard Orjinal İçeriği]]''' <br>myViewBoard Orijinal İçeriği, %100 myViewBoard araçları kullanılarak oluşturulmuş, sınıfta kullanabileceğiniz etkileşimli bir içeriktir.
      −
* '''[[myViewBoard Original Content Background]]''' <br/>Ücretsiz arka planlarımızı indirerek derslerinizi geliştirin. Full HD ve 4K çözünürlüklerde mevcuttur.
+
* '''[[myViewBoard Original Content Background| myViewBoard Orjinal İçerik Arka Planı]]''' <br/>Ücretsiz arka planlarımızı indirerek derslerinizi geliştirin. Full HD ve 4K çözünürlüklerde mevcuttur.
      −
* '''[[myViewBoard Original Content Video-assisted Learning]]''' <br/>MyViewBoard Orijinal İçeriğini eğitim videoları ile birleştirerek öğrenci katılımını artırın.
+
* '''[[myViewBoard Original Content Video-assisted Learning| myViewBoard Orjinal İçerik Video-Destekli Öğrenim]]''' <br/>MyViewBoard Orijinal İçeriğini eğitim videoları ile birleştirerek öğrenci katılımını artırın.
    
{{BR}}{{BR}}
 
{{BR}}{{BR}}
TurkeyOffice
735

edits

Navigation menu